Avcılar otele gelen partner Ebru

Avcılar otele gelen partner Ebru
Eğlenceli zamanları seven içi kıpır kıpır ateşli bir kadın tanışmak değerli dostlar selamlar olsun Ebru Avcılar bölgesinde ikamet ediyorum daha 20 yaşında genç bir kızım bu yüzden benimle görüşmek isteyen insanlar bilmesi gereken bazı konuları sizlere aktarmak istiyorum. öyle Avcılar escort bayan diye kalkıp görüşceğimiz adamı seçmemek olmaz diğer ucuz kadınla beni asla bir tutmayın ben önüne gelen insanın altına yatamam benimde bir kadın duygularım var. Karşımda adam ilk kibarlık isterim öyle kafa sapa insanlardan nefret ederim dışarda kedi gelip kadına aslan göstersen insanlardan nefret ederim bu şekilde davranıp asla beni kazanmasınız bunu başta söyleyim. Bu dünya güzel anlaşmak eğlenmek varken neden insanlar bu kadar kafasının dikine gider bir kadına sertlik ancak kavga getirir.

Ama kırmadan onun ban teli yakalasınız o gün yaşadığın zamanlar senin için mükemmel geçer değil mi sonuçta bir kadın mutlu işe erkeği daha fazla mutlu olur aradığınız şey biziz gecenin sonunda zirve yapmak istiyor onun için bir kadın lazım. Tam burada söylediğim geçerli olumlu olmanız lazım bir kadına benimle iyi olanlar şimdidiye kadar hep mutlu ayrıldı benim değeri veren kişilere bir şey yapacağıma iki şey yaptım diyorsan bende bu kadar tat almak istiyorum.

Senle çok iyi geçinirim benim uyum sürecim çok sıcaktır hemen sana alışırım bu gece seni yanımda istiyorum diyorsan hadi o zaman yapman gereken tek şey beni arayıp tüm detayları öğrene bilirsiniz. çoluk çocukla uğraştırmasın başta söyleyim yirmibeş yaş üstü beni arasın onun dışında insanlar beni rahatsız dahi etmeyin sizleri kocaman öpüyorum en tatlı yerlerinizden...