Avcılar Oral seks harika fıstık Ahu

Avcılar Oral seks harika fıstık Ahu
Ruhun daraldı kendini çok kötü hissettin gidecek dertleşcek bir arkadaşın yok mu senin o zaman yapacağın tek şey benimle tanışmak olucaktır. Avcılar escort çünkü harika bir dinleyeci süper bir sırdaşım karşımda insana değer verir onunla zaman geçirmekten keyif alırım şimdi bu şekilde giriş yaptım ben kimim nelerden hoşlanırım neler yaparım özelliklerim nelerdir. Bir kadında ne arıyorsanız hepsinden benden çok ama çok fazlası var uzun süredir bu işi yapıyorum erkeklerin ne istediğini nelerden çok hoşlandığını bir o kadar neleri sevmediğini bilen bir kimliğim var bakımlı güzel fiziği olan kusursuz diye bilirim kendi kendime çünkü sağlık konusunda kendime çok dikkat ediyorum.

Günlük aktivitelerimi hepsini yerine getiren sporumu hayata aksatmam sigara kullanmam içki içerim ama sadece kırmızı sarap onun dışında asla bir şey kullanmam ama ortam güzel olursa karşımda adam kibar olursa her konuda ona eşlik ederim. Güler yüzlü neşeli hiç bir zaman içinde kötülük düşüncesi olmayan kalbi temiz sıcak kanlı samimi cana yakın oldum bu yüzden çevremde herkes beni sever sayar eğer sizde benim dostlarım arasında olmak beni yakından tanımak istiyorsanız. Bunun yapmanız gereken sadece web adresimde bulunan telefon numara alıp beni arama olmanız ikinci şahıslar kesinlik yoktur.

Anlatmak istediğim yalnız yaşıyorum yanı beni satan aracı falan direk benimle muhatap oluyorsunuz peki görüşme konusunda nerede görüşme yapıyorum. Kendi yerim yoktur var ama aile apartmanı olduğundan dolayı kimseyi evime davet etmiyorum otel yada rezidans güvenlikli sitelerde sizlere eşlik ediyorum. Kendi arabam var istediğiniz her ilçeye gelirim en fazla yarım saat trafik yoksa tabikide gelirken benden özel kiyafetlerde isteyen olursa jartiyar seks iç çamaşırları falan filan iste dolabım bu konuda çok geniştir. Türbanlı kapalı çarşamlı isteyen olursa bu istediği yerine gelir şimdi sınırlarıma gelince asla anal yapmam bu konuda ısrarcı dahi olmayın zaten çok ısrarcı olanların telefon hemen kaptıyorum. Kondomsuz asla kalmıyorum bunuda bilin ama diğer istediğiniz hangi fantezi varsa yaparım.

Cimcif azga yüze boşalma yaparım ama bir şartla karşımda adamın alet traşlı bide hijyen kurallarına ve temiz işe yaparım burada anlatmak istediğim çok şey var ama sonuçta sanal ortam kimse güven konusunda hemen güvenmez o yüzden beni davet ettikten sonra anlatılmaz yaşanır olayı unutulmaz bir şekilde yaşatırım. çünkü sizler bana bir kez lazım değilsiniz sürekli lazım olduğunuzdan dolayı sevgili tadında yaşamak için beni tercih etmeniz lazım diye düşüyorum sevgilerimle saygılarımla esen kalın kocaman öpüldünüz. Canlarım koçişlerim :