Avcılar kusursuz bayan partner affet

Avcılar kusursuz bayan partner affet
Son yıllarda hayatınıza kusursuz biri girdi mi daha önce bir kadınla tanıştığınızda nelere dikkat ediyorsunuz güzel bir kalça mı yada düzgün bir fizik mi kafanızda ne var yoksa bir kadını seks objesi olarak görüm işimi göreyim diyorsunuz. Bir önce evime gidim diyorsunuz yanı düşünceniz varsa bu saydıkların çoğu bende var kusursuz bir fiziğim var bu yüzden karşımda adam bana tapar bu konuda güvenim kendime tam ama ben bir seks objesi değilim. öyle düşünceniz varsa diğer kız arkadaşları tercih edin ben kerhana kadını gibi çalışmam. Ben tadını çıkartması eğlence bakarım bu yüzden benimle görüşmeyi düşünen adamlar rahat olucak kafası boş olucak öyle sorun bir şekilde eğlenmek isteyen kendine güzel bakımlı kadın arayanları tercih ediyorum.

avcılar escort Evime gelmek istediğinde yapmanız gereken nelerdir öncelikle gizliliği önem vericek öyle dandun gelmicek sanki sevgilin evinde gider gibi mis kokularınızı sıkın baştan aşağı kendinize özen gösterseniz bu çok hoşuma gider kimseyi pis kabul edemem düşünün sizi çok kötü karşıladım evimde siz benle zaman geçirmek istermisiniz. Hayır hemen arkana bakmadan kaçarsınız ben değer siz gelmeden iki saat için hazırlıyorsam her şey karşılık dimi sonuçta bu hayat diyorsunuz. Müşterek eğer sen bana olumlu olursan ben sana da sana kırk adım gelirim.

Ama sen o günü bana pis davranırsan kusura bakmıcan o zaman benden nah kadınlık görürsün işini görür gidersin umrumda olmaz soğuk olurum sana zaten seks partnerim soğuksa ne yaradı o günü para vericen bir hayal içinde olucan sonra husran biticek gerek var mı olayı hiç yok bence o yüzden en büyük erdemlik kibarlıktır. Bir adamda adamı zaten güzel yapan şeydir asla kimseyle kötü olmak istemem ben asla ben sizi kazanıyorum sizde beni kazanın yanı dost olacak kişiyim ben.