Avcılar aşkım hoş geldin ben Zeyno

Avcılar aşkım hoş geldin ben Zeyno
Eğer Avcılar bölgesinde yaşıyorsan şimdi merak etmisindir bu Zeyno kimdir

Şuan kadar aradığın ve bulmadığın fantezi çok geniş seksi bir kadındır peki bir erkek ne suna bilir aklına neler geliyorsa hem de kimseyle yaşamadığın kadar özel dakikalar yaşacaksınız. Benden başke kimseyi tercih etmiceksiniz hayatınızda ben çok önemli yerlerde olacağıma inanıyorum çünkü her konuda kendime öyle çok güveniyorum ki anlatması burada zor gelir çünkü anlatılmaz yaşatırım diyorum.

Görüşmelerimi kendi dairemde gerçekleştiriyorum ama dört beş yıldızlı otelere gelip misafir olabilirim sizlere ben çok farklı düşüyorum bu yüzden karşımda insanda bu konuda dikkat olması istiyorum. Avcılar escort kadınız diye asla kimseye boyun eğmeyiz paranız yapıyorsunuz diye kalkıp bizi kıramasınız üzemesiniz çünkü bir bayanız aslında kutsal bir şey yapıyoruz. Bize değer vermeniz lazım bizi kırmadan incitmeden bizimle eğlenmeniz gerekir diye düşüyorum ama bazı insanlar öyle düşünmüyor ücretli kadınsın ne desem yapması lazım zaten bu mantık işen hayata bir şey kazanamasın. Kibarlık hayatın her yerinden kazanç sağlarsınız lütfen kendinize yapılmayan şeyleri karşında insana yapayın derim.

Anal kondomsuz dışında tüm fantezilere açık bir kadın ön sevişmeye bayılırım oral seks hasta bir kadınım eğer resimlerim bilgilerim hoşuna giderse beni arayıp randevu alın lütfen bu siteyle hiç bağlantım yok direk aradığınızda ikinci şahışlar olmadan direk benimle iletişim giriyorsunuz detaylı bilgi için arayın beyler....